SPARK DEVELOPER

Warsaw/REMOTE

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w projektach z obszaru analityki danych z wykorzystaniem platformy Hadoop (w dystrybucji Hortonworks/Cloudera)
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań,
  • Współpraca z zespołem projektowym pod kątem kluczowych systemów naszych Klientów (duże korporacje, rozpoznawalne marki).

Używane technologie:

  • Dystrybucje Hadoop: Cloudera i Hortonworks (HDFS, Iceberg, DataLake, Hive, Impala, Spark, Spark Streaming, Kafka, Kedro), Airflow
  • Platformy BI:  Power BI, Tableau, Qlik,
  • CI/CD: Jenkins, Ansible, Liquibase, Flyway, Terraform, Azure DevOps,
  • Języki programowania: Python, Scala, SQL, Bash.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne i/lub min. 2 lata doświadczenia komercyjnego w obszarze programowania (Python, Scala), min. 1 rok doświadczenia w pracy z Apache Spark
  • Zainteresowanie tematyką BigData oraz Cloud (Hadoop, Amazon AWS, Google Cloud Platform, Microsoft Azure) i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku,
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL, MSSQL, Oracle)
  • Mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych (Databricks, Snowflake,BigQuery)
  • Sumienność i motywacja do dalszego kształcenia się.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w technologii BigData i dalszego rozwoju w tym obszarze,
  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego) lub możliwość pracy zdalnej - jak wolisz,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy, imprezy i wyjścia z całym Zespołem,
  • Elastyczne godziny pracy.