SENIOR DATA ENGINEER/CONSULTANT

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Będziesz brał udział w całym procesie wytwórczym (od etapu ofertowania, przez development, do etapu odbioru i stabilizacji).
  • Będziesz przeprowadzał code review.
  • Będziesz wsparciem dla młodszych stażem i doświadczeniem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne i min. 5 lat komercyjnego doświadczenia w obszarze programowania/architektury
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • doświadczenie w projektach hurtowni danych
  • doświadczenie w analizowaniu wymagań klienta
  • doświadczenie w narzędziach ETL (IBM DataStage, Informatica PowerCenter, Talend) mile widziane
  • doświadczenie w Snowflake mile widziane
  • doświadczenie w środowiskach chmurowych (AWS, Azure, GCP) mile widziane

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Możliwość pracy głównie zdalnej (potrzebujemy, żebyś pojawił się w biurze 1x w miesiącu na kilka dni).
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego)
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.