PROGRAMISTA BIG DATA

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do jednego z naszych zespołów wewnętrznych - wyjątkowego teamu tworzącego środowiska BigData!

Opis stanowiska

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, które specjalizują się w BigData, a nie świadczą tego typu usługi jako rozszerzenie głównych obszarów działalności.

Pracujemy na dystrubucjach Hadoop Hortonworks (HDP) oraz Cloudera (CDH) oraz konsekwentnie rozszerzamy zakres kompetencji o rozwiązania chmurowe (Azure, Google, AWS).

Z nami:

  • Zdobędziesz doświadczenie pracując z największymi korporacjami na rynku polskim (pracujemy na rozwiązaniach klasy enterprise),
  • Będziesz tworzyć kod w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe i realny "know-how" w jaki sposób rozwiązania wpływają na wydajność i jakość działania na środowisku produkcyjnym.
  • Będziesz działać w różnych obszarach: zarządzanie platformami BigData, strategia i projektowanie platform BI, tworzenie przepływów analitycznych i danych oraz wdrażanie rozwiązań self-service BI (Tableau, PowerBI, Qlik).

Wymagania

Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w roli programisty w obszarze BigData i/lub Hurtowni Danych.

Oczekujemy, że:

  • posiadasz bardzo dobrą znajomośc co najmniej jednego z poniższych języków: Java,Python, Scala,
  • chętnie dzielisz się wiedzą i lubisz kontakt z zespołem/Klientem,
  • masz doświadczenie w obszarze architektury (nie wymagane, lecz mile widziane).

Oferujemy

  • Różnoroność - mamy do zaproponowania wiele ambitnych projektów,
  • Dogodną lokalizację - mieścimy się niedaleko Ronda Daszyńskiego,
  • Dodatkowe benefity – Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Rozwój – zapewniamy ambitne projekty, liczne wyzwania i możliwość świadomego budowanie własnej kariery,
  • Otwartość –  tworzymy przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy – inicjatywy integracyjne są u nas na porządku dziennym: wieczory planszówkowe, LAN parties, codzienna gimnastyka w biurze, regularne „escape roomy” i wiele innych.