ADMINISTRATOR BIGDATA

Warszawa

Poszukujemy Big Data Administratora z około 2 letnim doświadczeniem komercyjnym. Jeśli skończyłeś już studia informatyczne, bądź jesteś na IV lub V roku i masz mało zajęć, co umożliwia Ci pracę w pełnym wymiarze godzin jest to oferta dla Ciebie!

Opis stanowiska

Wymagania

Zobacz, czego będziesz mógł się nauczyć i co już wkrótce będziesz robić w ramach naszej współpracy:

  • Administracja serwerami Linux,
  • Administracja platformą Hadoop w dystrybucjach Cloudera i Hortonworks,
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych (incydentów oraz wniosków) związanych z platformą,
  • Monitoring środowiska – analiza zdarzeń monitoringowych, aspektów bezpieczeństwa i ich kategoryzacja,
  • Instalacja, reinstalacja oraz konfiguracja oprogramowania systemowego oraz platformy Hadoop,
  • Wdrażanie zmian aplikacyjnych,
  • Automatyzacja procesów utrzymania i zarządzania platformą,
  • Rekomendowanie zmian infrastrukturalnych,
  • Zarządzanie dostępnością i pojemnością środowiska.

Brzmi ciekawie, prawda? Jeśli nie czujesz się pewnie, w którymś z wymienionych wyżej punktów - bez obaw, wszystkiego Cię nauczymy i wszystko pokażemy. Lubimy dzielić się wiedzą!

Oferujemy

  • Możliwość pracy w technologii BigData i dalszego rozwoju w tym obszarze,
  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego) lub możliwość pracy zdalnej - jak wolisz,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy, imprezy i wyjścia z całym Zespołem,
  • Elastyczne godziny pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV