MŁODSZY ADMINISTRATOR APLIKACJI

Warszawa

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w IT i mieć możliwość połączenia studiów z ciekawym projektem dającym możliwości rozwoju, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska

Do obowiązków naszych Konsultantów należą:
  • Utrzymanie domeny value-added service (VAS) u jednego z operatorów telekomunikacyjnych,
  • Obsługa incydentów i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Development skryptów bazodanowych/shell w celu przywrócenia działania aplikacji po awarii,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Implementacja monitoringu aplikacji w narzędziu Zabbix.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat kierunków technicznych,
  • Znajomość SQL (preferowany PL/SQL),
  • Znajomość środowiska Linux/Unix,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • Zróżnicowany zakres zadań i możliwość zdobycia praktycznych umiejętności,
  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV