PROJECT MANAGER

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do jednego z naszych zespołów wewnętrznych - wyjątkowego teamu tworzącego aplikacje Mobilne!

Opis stanowiska

Nasz wyjątkowy zespół na co dzień się zajmuje rozwojem mobilnych aplikacji biznesowych i realizuje ambitne wdrożenia dla dużych "graczy" na rynku (współpracujemy m.in. z jedną z największych firm kurierskich w Polsce).

Do Twoich podstawowych zadań należeć będzie zarządzanie tymi projektami pod kątem ich zakresu, a także dostępnego czasu oraz budżetu.

Będziesz koordynować pracę zespołu i ściśle współpracować z naszymi Klientami.

Ważne są dla nas relacje zespołowe i atmosfera panująca  w biurze – jest jednym z fundamentów naszych licznych sukcesów.
Lubimy też się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem. Stawiamy na partnerskie relacje, otwartą komunikację i wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań. Pragniemy, aby wartości te były także ważne dla Ciebie!

Wymagania

Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku.

Oczekujemy, że:

  • posiadasz znajomość zagadnień technicznych związanych z analizą, programowaniem i testowaniem oprogramowania,
  • znasz różne metodyki i potrafisz umiejętnie oszacować budżet projektowy,
  • cenisz pracę w zespole i lubisz kontakt z Klientem,
  • jesteś zainteresowany działaniem w obszarze projektów mobilnych (dostajesz dodatkowy punkt od nas, jeśli już takie doświadczenie masz).

Oferujemy

  • Dogodną lokalizację - mieścimy się niedaleko Ronda Daszyńskiego,
  • Dodatkowe benefity – Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Rozwój – zapewniamy liczne wyzwania i możliwość świadomego budowanie własnej kariery,
  • Otwartość –  tworzymy przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów i mamy elastyczne podejście,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy – inicjatywy integracyjne są u nas na porządku dziennym: wieczory planszówkowe, LAN parties, codzienna gimnastyka w biurze, regularne „escape roomy” i wiele innych.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV