PROGRAMISTA FRONTEND (REACT)

Warszawa/Kraków

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Tworzenie od podstaw i rozwijanie funkcjonalności aplikacji webowych,
  • Tworzenie czystego kodu i dbanie o jego jakość poprzez regularne code reviews,
  • Współpraca z przyszłymi użytkownikami w zakresie oczekiwań wobec tworzonego produktu.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość: HTML5, CSS3/3 LESS, React, JavaScript (ES6), TypeScript,
  • Bardzo dobra umiejętności wykorzystania API (RestFull, GraphQL),
  • Umiejętności tworzenia skalowalnych i optymalnych rozwiązań,
  • Dobra znajomość TDD, CI oraz umiejętność pisania czystego kodu,
  • Dobra znajomość Node.js (mile widziana),
  • Znajomość bitbucet, jira, jenkins,
  • Podstawowa znajomość linux, docker,
  • Doświadczenie w pracy w metodyce scrum.

Oferujemy

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce,
  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV