TESTER

Wrocław

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla nowego systemu kredytowego,
  • projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań,
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych,
  • dokumentacja wykonanych testów w narzędziu TL i Redmine,
  • analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek,
  • udział w testach użytkownika końcowego,
  • ścisła współpraca z analitykami biznesowymi i programistami i innymi zespołami testowymi.

Wymagania

  • Doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych,
  • Dokładności i samodyscypliny,
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym,
  • Znajomość narzędzi RedMine, TestLink, SoupUI oraz znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle) (mile widziana),
  • Doświadczenie w obszarze bankowości (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV