TESTER APLIKACJI MOBILNYCH

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie testów aplikacji mobilnych i/lub sprzętu (testy regresyjne, wydajnościowe, wsparcie FUT oraz UAT),
  • Zarządzanie całościowym procesem testów oprogramowania - w tym procesem identyfikacji i naprawy błędów,
  • Tworzenie i rozwój Test Planu oraz procedur,
  • Zarządzanie biblioteką testów,
  • Automatyzacja procesu testowania,
  • Wsparcie biznesu w czasie sesji testowych,
  • Współpraca z programistami, Project Managerem oraz zespołem projektowym.

Wymagania

  • Około 3 lata doświadczenia w obszarze IT Quality Assurance,
  • Doskonała znajomość metodyk testowania manualnego,
  • Swobodne poruszanie się w środowiskach mobilnych Android i iOS,
  • Doświadczenie w ramach zagadnień i narzędzi Continuous Integration (np. Jenkins),
  • Swobodne poruszanie się w środowiskach firmy Microsoft (Windows, MS Office),
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o metodykę Agile (Scrum, Kanban itp.),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania,
  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania napotkanych problemów,
  • Komunikatywność, terminowość i zorganizowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu automatycznych testów integracyjnych, UI i wydajności dla aplikacji mobilnych, serwerowych lub webowych,
  • Systemów kontroli wersji (Subversion, Git),
  • Podstawowa znajomość jednego z języków programowania Java, Objective-C, Python,
  • Znajomość środowiska do testów automatycznych Selenium,
  • Znajomość systemów Linux i Mac OS od strony użytkownika,
  • Znajomość technologii webowych: HTML, XML, CSS,
  • Znajomość systemu do zarządzania projektami Assembla/Jira.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV