TESTER AUTOMATYZUJĄCY

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych,
  • Projektowanie testów w oparciu o specyfikację wymagań,
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Udział w testach użytkowników końcowych.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania (w tym co najmniej 1 rok doświadczenia w testach automatycznych),
  • Znajomość narzędzi do testów automatycznych (np. Appium, Selenium),
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych z wykorzystaniem Apache JMeter (lub innego narzędzia open-source),
  • Podstawowa znajomość Java i/lub Groovy, Bash oraz SQL,
  • Znajomość GIT,
  • Mile widzianie doświadczenie w zakresie testowania aplikacji mobilnych.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (okolice Ronda Daszyńskiego) - obecnie działamy w pełni zdalnie,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV