KONSULTANT BUSINESS INTELLIGENCE

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów w ramach hurtowni danych i Business Intelligence,
  • Projektowanie i optymalizacja raportów,
  • Nadzorowanie funkcjonowania istniejących aplikacji raportujących,
  • Praca w metodykach zwinnych.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia oraz wiedza teoretyczna w obszarze Business Intelligence (BI) i hurtowni danych (DWH)
  • Znajomość minimum jednej z następujących technologii: IBM Cognos, SAP Business Object (WebIntelligence Designer, Information Design Tool, Xcelsius, Crystal Reports, Data Integrator / Data Services) lub Microsoft BI (SSIS, SSAS, SSRS)
  • Mile widziana znajomość narzędzi ETL
  • Znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w PL/SQL
  • Zdolności analityczne,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV