MŁODSZY PROGRAMISTA JAVA

Warszawa

Możesz dołączyć do jednego z naszych zespołów wewnętrznych - wyjątkowego teamu tworzącego środowiska BigData!

Opis stanowiska

  • Aktywny udział w projektach z obszaru analityki danych z wykorzystaniem platformy Hadoop (w dystrybucji Hortonworks),
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań (m.in. Java, Scala, Python),
  • Współpraca z zespołem projektowym pod kątem kluczowych systemów naszych Klientów (duże korporacje, rozpoznawalne marki).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne i/lub min. 0,5 roku doświadczenia komercyjnego w obszarze programowania (Java) [warunek konieczny],
  • Zainteresowanie tematyką BigData i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku [warunek konieczny],
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (Oracle, MySQL or PostgreSQL),
  • Sumienność i motywacja do dalszego kształcenia się,
  • Znajomość języków Scala i/lub Python będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy (m.in. regularne wyjścia integracyjne, gimnastyka w biurze).

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV