QA LEAD

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Planowanie, koordynowanie i zarządzenie procesem tworzenia planu testów,
  • Budowanie oraz zarządzanie zespołem testerów (testy regresji, SIT, UAT),
  • Tworzenie wymagań testowych,
  • Ścisła współpraca z regionalnymi lokalnymi Test Managerami.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania testami w dużych i skomplikowanych projektach,
  • Rozbudowana wiedza w obszarze planowania, koordynowania oraz nadzorowania procesów testowania,
  • Znajomość systemu ServiceNow,
  • Bogate doświadczenie w pracy z narzędziami firmy Atlassian - JIRA,
  • Certifikat ISTQB (poziom Advanced lub Expert),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2+),
  • Otwartość na podróże służbowe (UK, USA).

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV