ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ MOBILNYCH

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Udział w projekcie nakierowanym na implementację ekosystemu reklamowego (model programatyczny),
  • Projektowanie systemu i budowa architektury na urządzenia mobilne,
  • Integracja różnych systemów i technologii.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Andoird/iOS,
  • Doświadczenie z zakresu projektowania nowych rozwiązań,
  • Znajomość wzorców projektowych oraz wzorców architektonicznych,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Ambitne zadania,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV