PROGRAMISTA FULLSTACK

Kraków/Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Praca nad rozwojem i utrzymaniem systemów (Frontend + Backend) w obszarze technologii serwowania reklam Digital,
  • Aktywny udział w opracowywaniu nowych rozwiązań i kierunków rozwoju systemu reklamowego (R&D),
  • Działania nakierowane na podnoszenie jakości oferowanych rozwiązań  i procesów (m.in. rozwój i utrzymanie testów automatycznych, rozwiązań monitorujących i rozwiązań CI/CD).

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze realizacji projektów informatycznych,
  • Znajomość poniższych technologii: Javascript/HTML5/CSS, PHP 5/7, Node.js.
  • Znajomość środowisk unixowych,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz integracyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Nastawienie na rozwój.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV