ANALITYK SYSTEMOWY

Wrocław

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Tworzenie analiz o charakterze systemowym dla projektów informatycznych (branża bankowa),
  • Tworzenie specyfikacji dla dostawców zewnętrznych,
  • Implementacja zmian w aplikacjach z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej aplikacji,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów występujących w aplikacjach.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień związanych z Webservices,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • wykształcenia wyższego – informatyka lub pokrewne.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV