PROGRAMISTA PYTHON

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Współtworzenie rewolucyjnej aplikacji, która wspiera pracę architektów i designerów na całym świecie (wizualizacja i konfiguracja produktów na rynku meblarskim),
  • Tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem języka Python i frameworka Django,
  • Praca nad elementami wizualizacji 3D.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Python (oczekujemy min. 3 lata doświadczenia),
  • Dobra znajomość frameworka Django,
  • Mile widziana znajomość języka Javascript.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy,
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV