PROGRAMISTA ORACLE

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3! Porozmawiać zawsze warto!

Opis stanowiska

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań informatycznych w technologii Oracle,
  • Tworzenie kodu źródłowego PL/SQL oraz SQL,
  • Rozwój aplikacji współpracujących z Bazami Danych oraz Centralną Hurtownią Danych,
  • Projektowanie, budowanie i administracja środowiskiem Baz Danych,
  • Wdrażanie rozwiązań bazodanowych/hurtownianych, tworzenie przepływów danych,
    optymalizację kodu SQL.

Wymagania

  • Znajomość języków SQL oraz PL/SQL,
  • Znajomość baz danych Oracle 12c/18c,
  • Znajomość języka Java (mile widziana),
  • Znajmość podstaw administracji bazami danych (mile widziana),
  • Znajomość narzędzi wspierających CI/CO (mile widziane).

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV