ARCHITEKT IT

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Wykonywanie analiz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania w warstwie aplikacji, mechanizmów integracyjnych i baz danych,
  • Projektowanie architektury oprogramowania zgodnie z przyjętą strategią i standardami technologicznymi,
  • definiowanie funkcjonalności oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji architektonicznej.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość mechanizmów zapewniających: High Availability, Scalability, Reusability,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Umiejętność planowania etapów rozwoju oprogramowania,
  • Umiejętność pracy w metodologii SCRUM,
  • Samodzielność,
  • Sumienność.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV