PROGRAMISTA IOS

Warszawa

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Chcesz się rozwijać, pracując przy dużych projektach IT dla wiodących marek? Dołącz do zespołu core3!

Opis stanowiska

  • Opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów,
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom klientów,
  • Dbanie o wysoką jakość kodu tworzonej aplikacji,
  • Implementacja testów jednostkowych oraz testów UI,
  • Opracowanie dokumentacji technicznej dla implementowanych funkcjonalności.

Wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie IOS, z użyciem języka Swift 3.1,
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego oraz systemów klient-serwer dla dużej liczby użytkowników,
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych oraz testów UI,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Mile widziana znajomość: GitFlow oraz narzędzi BitBucket, JIRA, Objective C lub innych języków (np. C#),
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami i rozwiązaniami dla technologii mobilnych.

Oferujemy

  • Przestrzeń do eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
  • Indywidualną ścieżkę kariery,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (tuż przy Rondzie Daszyńskiego),
  • Pakiet Medicover i kartę Multisport,
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Jesteś pasjonatem biznesu i nowych technologii? Dołącz do core3 i uwolnij swój potencjał!

Prześlij CV

Interesuje cię inne stanowisko?

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij CV na adres cv@core3.pl lub za pomocą formularza wraz z klauzulą:

Prześlij CV